Arbeitsort: Tschechische Republik, Olomoucký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie

Berufsfeld

Bediener stationärer und verwandter Anlagen
   Metallerzeugung und Metallumformung
        Metallschmelzer, Metallgießer und Walzwerker

Aufgabenbereich:

NÁPLŇ PRÁCE: vsázení vsázkových materiálů a přísad do všech druhů tavících pecí tavení oceli na odlitky a litiny v elektrických obloukových a indukčních pecích, včetně ošetření taveniny CO PO VÁS POŽADUJEME: ukončené min. základní vzdělání praxe v oboru výhodou zodpovědnost a spolehlivost dobrý zdravotní stav CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT: stabilní a perspektivní zaměstnání kariérní růst výkonové bonusy další benefity V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH: http://prace.unex.cz/cs/volne-pozice/unicov/tavic-provoz-unicov.html

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung