Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Verarbeitendes Gewerbe

Aufgabenbereich:

Super Visor Společnost Le Mars group hledá kandidáty na pracovní pozici Super Visor Náplň práce: • Vedení menšího teamu v rámci své směny • Příprava reportů • Denní komunikace s korejskými manažery Požadujeme: • SOU nebo SŠ vzdělání • Ochota pracovat ve směnném režimu (ranní, odpolední, noční) • Anglický jazyk na úrovni komunikativní • Řidičský průkaz sk. B • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost • Smysl pro detail • Manuální zručnost • Výborný zdravotní stav Nabízíme: • Práci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu) • Zajímavé pracovní ohodnocení 25 000 Kč • Místo výkonu práce Český Těšín • Služební notebook, telefon, auto • Stravenky V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email: prace@lemarsgroup.com, do předmětu uveďte SUPER VISOR

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung