Arbeitsort: Tschechische Republik, Ústecký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Fahrzeugführer
   Lokomotivführer

Aufgabenbereich:

místo výkonu práce: Husova 402 Louny Náplň práce: posun na vlečce a ve stanici Louny pomocí lokomotivy, denní údržba a drobné opravy lokomotivy. Požadujeme: licenci strojvedoucího, znalost předpisů OK2, OP 14, OP16, M32, TTP, D1, D2, D2/1, D7/2, D17, D31, T7, T100, Z1, Z2, Z11, V15/1, V62, zkouška D-902 (dle drážních předpisů), průkaz způsobilosti k řízení drážního vozidla skupiny C, trakce M, pravidelná roční školení a periodická přezkoušení dle předpisu ČD D1, ČD D2, ČD V15/1. příspěvek na stravování a další benefity motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti kontakt: tel.: 601581574, e-mail: kristyna.zandalova@legios.eu

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung