Arbeitsort: Tschechische Republik, Ústecký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Metallarbeiter und Mechaniker
   Maschinenmechaniker und -schlosser

Aufgabenbereich:

Společnost PREOL, a.s. přijme do svého týmu údržby STROJNÍHO MECHANIKA Juniorská pozice vhodná i pro absolventy Hledáme kolegu/kolegyni: o se středoškolským vzděláním s maturitou ve strojním oboru - PODMÍNKOU o se znalostí práce a čtení technické dokumentace o s dobrou znalostí práce na PC , zejména Excel a CAD o se základní znalostí anglického jazyka s cílem se v jazyce zdokonalit o s řidičským oprávnění sk. B o pracovitého člověka se zájmem o stabilní a dlouhodobé zaměstnání o Kolegu s aktivním přístupem a zájmem učit se novým věcem a získat zkušenost z oblasti strojí údržby výrobní společnosti POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY Jehož/jejíž pracovní náplní po zaškolení a zvládnutí celé problematiky bude: o kontrola a zajištění provozuschopnosti technologického zařízení o plánování a organizace oprav technologického zařízení, diagnostika poruch o vedení příslušné technické dokumentace, dokumentace oprav a úprav technologie o jednání s dodavateli služeb a náhradních dílů, zajišťování ND, příprava, zajištění a účast na výběrových řízeních o zadávání oprav, předávání zařízení k opravě, kontrola provedených oprav, přebírání zařízení po opravách o zpracování podkladů pro preventivní údržbu, vyhodnocování poruchovosti, návrhy na opatření o spolupráce s ostatními členy týmu údržby o podpora investičních akcí V PREOLu najdete: o Zaměstnání ve stabilní a prosperující české společnosti o Práci s nejmodernější technologií o Prostor pro samostatnou a zodpovědnou práci a profesní růst o Motivující finanční ohodnocení a zajímavý systém zaměstnaneckých benefitů včetně 5 týdnů dovolené, zvýhodněného stavování v areálu a peněžních poukázek na zboží a služby) Nástup: 10-11/2015 Smlouva: na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou v případě bezproblémového zapracování V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám životopis na vendula.sedlakova@preol.cz nejpozději do 30.09.2015 nebo kontaktujte sl. Sedlákovou na 416 564 911. Těšíme se na Vás. PREOL, a.s. | Terezínská 1214 |410 02 LOVOSICE |www.preol.cz

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung