Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihočeský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Architekten, ingenieure und verwandte Wissenschaftler
        Maschinenbauingenieure

Aufgabenbereich:

konstrukce, vývoj a testy lankových senzorů, konstrukce přípravků a zařízení pro výrobu, konstrukce zákaznických aplikací pož. VŠ strojního zaměření, popř. SŠ vzdělání strojního zaměření s praxí, aktivní znalost NJ nebo AJ, orientace v technických výkresech, uživatelská znalost práce na PC - MS Office, kreativní osobnost, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, loajalita prémie, bonusy, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, další odborné a jazykové vzdělávání

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung