Arbeitsort: Tschechische Republik, Vysočina
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie

Berufsfeld

Verkaufs- und Dienstleistungshilfskräfte
   Boten, Träger und Pförtner
        Pförtner, Wachpersonal

Aufgabenbereich:

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt Popis inzerátu: • ochrana majetku klienta • komunikace s návštěvníkem – poskytování potřebných informací • kontrola a organizace pohybu majetku • kontrola čistoty a vybavení střeženého objektu • identifikace organizovaných skupin kapsářů a podpora při jejich eliminaci Požadavky na pracovní pozici: • ZŠ vzdělání • dobrou fyzickou kondici • trestní bezúhonnost • komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost • zkouška profesní kvalifikace Strážný/ochota si zkoušku doplnit • vhodné i pro invalidní důchodce Nabízíme: • stálé a perspektivní zaměstnání v české společnosti • možnost profesního i platového růstu • pravidelné teoretické i praktické školení • motivační program • zajistíme zkoušky profesní kvalifikace Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112 nebo pište na e-mail nabor@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung