Arbeitsort: Tschechische Republik, Praha
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie

Berufsfeld

Verkaufs- und Dienstleistungshilfskräfte
   Boten, Träger und Pförtner
        Pförtner, Wachpersonal

Aufgabenbereich:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na opd.arkady@m2c.eu nebo volejte přímo na objekt na číslo: 602 235 384 Hledáme uchazeče na pozici strážce do obchodního centra na Prahu 4- Arkády Pankrác. Nabízíme: • Mzda 75 - 95,- Kč na hodinu, práce v denních i nočních směnách • Zázemí stabilní společnosti • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv • Náborový příspěvek po odpracování 3 měsíců • Možnost profesního i platového růstu • Bohatý motivační program • Možnost zajištění ubytovny Nástup možný ihned. Nabízíme pohodovou práci či brigádu, příjemný kolektiv a možnost kariérního růstu. Náplní práce je pochůzková činnost v obleku, komunikace s návštěvníky, uklízečkami a údržbáři. Dále pak např. komunikace do vysílačky, kontrola čistoty objektu. Požadavky na pracovní pozici:* • Vyžadujeme trestní bezúhonnost. Kontakt: Pokud Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na opd.arkady@m2c.eu nebo volejte přímo na objekt na číslo: 602 235 384

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung