Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihomoravský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 10

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Informatiker
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

Místo výkonu práce: BRNO Požadované dovednosti (ŘP, znalost jazyků, práce na PC, VZV, svářečský průkaz atd.) Angličtina - středně pokročilá minimum, znalost IT. Poznámka k volnému místu: - vzdálená správa uživatelských stanic a systémů na různých platformách (Windows, Unix,...) - řešení technických problémů - komunikace s klienty el. formou - instalace operačních systémů - reporting - monitoring aktivit v rámci přidělené oblasti - zajištění bezpečnosti a chodu všech kritických součástí - zákaznický servis . Vzdělání SŠ / VŠ, znalost AJ podmínkou. Přihlásit se do výběrového řízení na volné pozice mohou kandidáti na stránce: ibm.com/start/cz Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung