Arbeitsort: Tschechische Republik, Olomoucký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Sonstige Hilfsarbeiter
   Transport- und Frachtarbeiter
        Frachtarbeiter

Aufgabenbereich:

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE: přejímka materiálu od dopravce, jeho kontrola a příjem na sklad včetně administrace; naskladnění/vyskladnění materiálu nebo hotové produkce dle stanovených procesů; balení a přeprava zboží k expedici; vedení a udržování skladové evidence (SAP, Access databáze, Excel, scanner, atp.); provádění kontrolních fyzických inventur; vyřizování objednávek dle požadavků zákazníka a dle přidělené dokumentace. POŽADUJEME: zkušenosti se SAP, znalost Microsoft Windows (Excel) - výhodou; zkušenosti na obdobné pozici výhodou; spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost, smysl pro detail (práce s čísly, vysoký důraz na přesnost a správnost zapisovaných údajů a specifikací materiálu); dobrý zdravotní stav; ochotu pracovat v dvousměnném provozu, sobotní směny. ZAM. VÝHODY: práce ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu; odpovídající mzdové ohodnocení; možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy; katalog zaměstnaneckých výhod (např. stravenky plně hrazené zaměstnavatelem v hodnotě 70 Kč, týden dovolené navíc, výrazně levnější telefonování pro rodinu a blízké a další slevové programy, příspěvek na penzijní připojištění). Pracovní poměr na dobu určitou, min. 1 rok. Místo výkonu práce: Hlubočky - Mariánské údolí. První kontakt možný POUZE telefonicky od 9:00 - 15:00 hod. nebo mailem.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung