Arbeitsort: Tschechische Republik, Karlovarský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Fahrzeugführer
   Landmaschinen und anderen mobilen Anlagen
        Hubkarrenführer

Aufgabenbereich:

Místo výkonu práce: Hranice u Aše (okres Cheb). Pracovní poměr na dobu určitou. Vhodné i pro absolventy. Vhodné pro zájemce z Aše a okolí (dojíždění na směnný provoz). Požadujeme: zkušenosti s VZV (platné osvědčení není podmínkou), dobrý zdravotní stav bez zdravotního omezení (práce v noci), spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnost. Nabízíme: stálý plat + příplatky za noční směny, svátky a práci o víkendu, přímé jednání, individuální přístup, práce ve firmě s dobrým jménem a kolektivem. Kontakt pro zájemce: e-mailem.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung