Arbeitsort: Tschechische Republik, Vysočina
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Schiffs-, Flugzeugführer und verwandte Berufe
        Flugsicherungtechniker

Aufgabenbereich:

Náplň práce: • Příprava materiálu v kovovýrobě, obsluha CNC pil • Vedení skladu s materiálem • Výstupní kontrola dílů, příprava expedice • Práce s portálovým jeřábem a manipulačním vozíkem • Převzetí a kontrola kvality kooperovaných dílů • Zajištění základní údržby pil a vozového parku • Řízení dodávky, odvoz výrobků zákazníkům Požadujeme: • Ukončené středoškolské vzdělání, nejlépe v technickém oboru (strojírenství) • Praxe na podobné pozici výhodou • životopis s referencemi a nejlépe s fotografií • Za výhodu považujeme: znalost výkresové dokumentace, praxe na podobné pozici, znalost svařování kovů CO2, VIG, průkaz na vysokozdvižný vozík • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, dobrý zdravotní stav • Systematické a analytické myšlení • Řidičský průkaz B • Aktuálnost pozice si předem ověřte na http://atcstyl.cz/kariera/ !!! Nabízíme: • Práci v zázemí stabilní firmy • Benefity podle dosažených výsledků • Platové rozpětí 17 – 25 tis./měsíčně podle dosažených výsledků • Zajištěné stravování s příspěvkem zaměstnavatele • Pracoviště v Náměšti nad Oslavou Možný datum nástupu: ihned

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung