Arbeitsort: Tschechische Republik, Praha
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Informatiker
        Systemprogrammierer

Aufgabenbereich:

Místo výkonu práce: Komořanská 32, Praha 12 Sídlo: Meruňková 82, 252 45 Ohrobec Kontaktní osoba: Michal Huber, tel: 242 413 000 - volejte od 9-17hod., email: michal.huber@vasesit.cz, osobně: LAM plus s.r.o. Komořanská 32, od 9-17 hod. (po předchozí dohodě) Náplň práce: Spolupráce na vývoji telekomunikačních systémů Údržba a správa telekomunikačních systémů Zákaznická podpora Požadujeme: Znalost PHP, OOP Znalost SQL jazyka a správy databází (MySQL) Orientace v HTML5, CSS, JavaScript Znalost technologií TCP/IP Znalost prostředí Linux na úrovni administrátora: Znalost protokolu SIP a prostředí Asterisk výhodou Řidičský průkaz skupiny B Pečlivost a samostatné logické myšlení Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení flexibilní pracovní doba notebook, mobilní telefon firemní produkty za zvýhodněnou cenu

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung