Arbeitsort: Tschechische Republik, Praha
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Körperpflege-, Pflege-, Reinigungsdienstleistungsunternehmen

Aufgabenbereich:

Místo výkonu: Ústí nad Labem Kontaktní osoba: RNDr. Soňa Horáková, tel.: 573 345 662 - po - pá 8:00-16:00 hod, e-mail: personalni@cora-management.cz Zkrácený úvazek - 5 hod/týdně Hledáme: spolehlivou osobu na pozici provozní manažer pro oblast Ústí nad Labem, Chomutov, Litvínov, Most Požadujeme: ŘP sk. B, práce s PC - MS Office (Word, Excel), zkušenosti s vedením kolektivu, příjemné vystupování, komunikativnost, flexibilita, znalost prostředí úklidové firmy výhodou. Místo vhodné pro OZP/TZP Výhody: stravenky, pružná pracovní doba.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung