Arbeitsort: Tschechische Republik, Středočeský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz (Vollzeit)

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Leiter kleiner Unternehmen
        Landwirtschaft, Jagd, Forstwirtschaft und Fischerei

Aufgabenbereich:

Nabízíme: manažerskou pozici ve společnosti s významným postavením v oboru; možnost osobního rozvoje a dalšího kariérního růstu; nadprůměrné platové ohodnocení; služební automobil i pro soukromé užívání, notebook, mobilní telefon a další benefity; Úkolem ředitele je: motivace a řízení týmu obchodního centra; vlastní aktivní obchod s významnými zákazníky; zodpovědnost za výsledky obchodního centra; zodpovědnost za rozvoj obchodního centra; prosazování firemních hodnot a strategie v regionu obchodního centra Požadujeme: obchodní a manažerské zkušenosti v oboru stavebnictví; komunikativnost a obchodního ducha; schopnost vedení; minimálně SŠ stavební vzdělání; znalost kancelářského a skladového software; časovou flexibilitu odpovídající sezónnímu prodeji; ŘP sk. B

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung