Arbeitsort: Tschechische Republik, Zlínský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Büroangestellte mit Kundenkontakt
   Kundeninformationsangestellte
        Empfangsbürokräfte und Auskunftspersonal

Aufgabenbereich:

Nabízíme: - pracovní doba za týden 37,5 hod.(nepřetržitý provoz: denní/noční směny - dle rozpisu směn) - práce na hlavní pracovní poměr - možnost profesního růstu - zázemí a stabilitu silné společnosti - přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí - zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, zaměstnanecké stravování, zvýhodněnou výměnnou rekreaci, odměny při pracovních a životních výročích, penzijní připojištění apod.) Požadujeme: - ÚSO zakončené maturitní zkouškou, resp. obchodní škola cestovního ruchu, nebo gymnázium - znalost cizího jazyka podmínkou (angličtina, němčina) - praxe na obdobné pozici výhodou - uživatelská znalost PC - profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné vystupování - předpoklady pro týmovou spolupráci - aktivní přístup k práci Jedná se o směnný provoz včetně sobot, nedělí a svátků. Bližší informace podá personální referentka Bc. Hana Debefová, tel.577682236, e-mail: debefova@lazneluhacovice.cz

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung