Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Gewerblichen Dienstleistungsunternehmen

Aufgabenbereich:

Náplň práce: - zodpovídání za bezproblémový chod společnosti během běžného provozu, koordinaci, řešení operativních problémů, každodenní řešení provozních problémů a určování strategie k jejich zdárnému vyřešení, zajištění efektivnosti hospodaření a hodnocení výkonnosti, optimalizace nákladů firmy, kontrola a schvalování faktur od dodavatelů, schvalování objednávek zboží a služeb, jednání s právníky a spolurozhodování o postupu v právních a obchodních záležitostech společnosti, zodpovědnost za výběrová řízení, každodenní řízení, motivace, koordinace a kontrola výsledků práce týmu spolupracovníků a následné prezentování těchto činností vedení společnosti, jednání s obchodními partnery a dalšími subjekty reprezentovat společnost, vyhledávání nových obchodních příležitostí a starost o stávající klientelu. Požadujeme: - VŠ vzdělání stavebního nebo ekonomického směru, min. 5 let praxe na obdobné manažerské pozici podmínkou, prokazatelné zkušenosti a praxi v oblasti správy nemovitostí, obchodu s nemovitostmi, investicemi a stavebnictví podmínkou, velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, spolehlivost, zodpovědnost, manažerské dovednosti, silná osobnost, umění jednat s lidmi, organizovat a řídit jejich práci, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, flexibilita, ŘP sk. B

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung