Arbeitsort: Tschechische Republik, Praha
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Leiter kleiner Unternehmen
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

Místo výkonu práce - INDUS, spol. s r.o. INDUS, spol. s r.o. Praha 10 Pražská č.p. 810/16 Hostivař 102 00 Praha 102 Do týmu stabilní bezpečnostní agentury Indus přijmeme Provozního manažera. Náplň práce: - nábor nových zaměstnanců - komunikace s klientem - vyhodnocování bezpečnostních rizik - kontrola a řízení zaměstnanců Požadujeme: - Čistý TR - samostatnost a spolehlivost - časovou flexibilitu - ŘP sk. B - aktivní řidič (podmínkou) - praxe na obdobné pozici podmínkou Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - dobré finanční ohodnocení - služební automobil - stravenky

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung