Arbeitsort: Tschechische Republik, Jihočeský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Material- und ingenieurtechnische Fachkräfte
        Technische Zeichner

Aufgabenbereich:

Pro našeho významného klienta sídlícího v Českých Budějovicích hledáme vhodné zaměstnance na pozici Projektový technik. Firma se zabývá výrobou chladicího nábytku, izolačních panelů a dveří chladíren a mrazíren. Náplň práce: * spolupráce při realizaci nových projektů * navrhování prvků chladícího systému, cenové a technické kalkulace, příprava dokumentace pro výrobu * práce s Excelem a výpočtovými programy * denní komunikace se zástupci mateřské společnosti a technickými týmy v rámci EU Požadujeme: * VŠ / SŠ vzdělání technického směru (ideálně TZB, chladírenství, apod.) * dobrá znalost NJ nebo AJ (schopnost denní komunikace s kolegy v Rakousku) * ochota občasného cestování v rámci ČR a EU * ŘP sk.B - aktivní řidič Nabízíme: * zaměstnání na HPP, smlouva na dobu určitou * možnost kompletního zaškolení u kolegů v Čechách a Rakousku * zajímavou a perspektivní práci v expandující mezinárodní společnosti * možnost profesního růstu * motivující finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe * 25 dnů dovolené * dotované stravné * podpora dalšího vzdělávání (jazykové kurzy) * příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření Doplňující informace: * pozice je vhodná pro juniorní i seniorní uchazeče

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung