Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Informatiker
        Systemprogrammierer

Aufgabenbereich:

Co budete dělat? Vaší hlavní náplní práce bude tvorba aplikací pro naše klíčové zákazníky. Budete programovat v jazyce C#, v technologiích WCF, WPF nebo ASP.NET MVC. Pokud znáte jen jednu z těchto technologií tak nevadí, doučíte se ji, podstatné pro nás je, že se chcete učit a rozvíjet se. Zadání práce budete dostávat od analytika ve formě UML modelů (Use case, Class, Business) a kontrolu kvality Vaší práce bude provádět tester. Pokud budete špičkovým programátorem a máte ambice své vědomosti sdílet s ostatními, tak se můžete stát architektem týmu. Architekt úzce spolupracuje s analytikem při návrhu řešení. Aktivně používáme nejnovější technologie a snažíme se být vždy IN. Pracovat budete v naší moderní budově v Ostravě-Vítkovicích. Naše týmy sedí v kancelářích spolu tak, aby jejich členové mohli efektivně sdílet znalosti a rychle hledat řešení problémů. Jako lidi jsme pohodoví, nekonfliktní a máme rádi legraci.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung