Arbeitsort: Tschechische Republik, Královéhradecký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Architekten, ingenieure und verwandte Wissenschaftler
        Elektroingenieure

Aufgabenbereich:

Pracoviště Královéhradecký kraj. Zavedená společnost působící v oboru odborné geogézie, sídlící v Královéhradeckém kraji hledá PRODUKTOVÉHO INŽENÝRA/INŽENÝRKU - ELEKTROTECHNIKA/ELEKTROTECHNIČKU Orietujete se IT novinkách a matá aktivní znalost anglického jazyka? Umíte pracovat s různými softwary? Jste kreativní a máte technické myšlení? Pak nám zašlete životopis na e-mail: servis@satlabgnss.com . Požadujeme středoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření, aktivní znalost anglického jazyka, praxi v servisu min. 2 roky, práce se softwarem. Náplň práce: monitorování dat testovaných výrobků, propojení vývojového centra s výrobou, analýzy a nápravná opatření, plánování dalšího testování vybraného produktu. Nabízíme zázemí stabilní nádnárodní společnosti, motivující způsob odměňování, jazykové kurzy,

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung