Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: 10500 CZK / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

Místo výkonu práce: MO prodejna č. 731, Lumírova 637, Ostrava, 700 30 1. kontakt telefonicky v době od 8-14 hod. na č. 596 747 498 Požadujeme: - vyučení popř. praxe v maloobchodě - výhodou znalost práce na pokladně - zodpovědnost a spolehlivost - schopnost fyzické práce Nabízíme: - zázemí stabilní české společnosti - jistotu výplaty každý měsíc a odměny v závislosti na pracovním výkonu - zaměstnání na hlavní pracovní poměr s dlouhodobou perspektivou v prosperující firmě - stravenky, po splnění firemních podmínek příspěvek na penzijní připojištění - vstupní zaškolení přímo na prodejně - různorodou a samostatnou práci - možnost postupu na další pozice - nástup dohodou Pracovní smlouva na 1/2 roku s možností prodloužení. Odměny v závislosti na pracovním výkonu, stravenky

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung