Arbeitsort: Tschechische Republik, Královéhradecký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie

Berufsfeld

Modelle, Verkäufer und Vorführer
   Verkäufer und Vorführer in Geschäften

Aufgabenbereich:

PRODAVAČ/-KA (ELEKTRO) Nejúspěšnější společnost na trhu s elektrospotřebiči hledá pro svou prodejnu v Hradci Králové u Kauflandu schopné a ambiciózní pracovníky - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jednosměnný provoz, pružná pracovní doba - Náplň práce: aktivní prodej zboží a služeb, odborné poradenství a péče o naše zákazníky, zodpovědnost za svěřený úsek prodejny, provádění průběžných inventur - Požadujeme: min. základní vzdělání, příjemné vystupování a komunikativnost, energii a tah na branku, chuť pracovat a učit se novým věcem, zodpovědnost a spolehlivost, bezúhonnost - Nabízíme: motivující platové ohodnocení, které můžete vlastní aktivitou a výkony zvyšovat, zaškolení a propracovaný systém dalších školení, možnost osobního a profesního růstu, zázemí stabilní společnosti - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: okay_012@okaycz.eu

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung