Arbeitsort: Tschechische Republik, Vysočina
Vertragsart: Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: 25000 CZK / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Aufgabenbereich:

Provozujeme síť poboček, zaměřené na oblast telekomunikace a energie. Jsme certifikovaným partnerem T-Mobile a skupiny ČEZ. Náplň práce Komunikace s klienty Vypracování nabídek s výčtem úspor Sepisování následné smluvní dokumentace Servis stávajícího klientského kmene Co očekáváme Pozitivní přístup k práci Znalost práce na PC. Psaní všemi deseti výhodou Obchodní dovednosti, komunikativnost a pozitivní myšlení Co nabízíme HPP na dobu neurčitou s fixní pracovní dobou 09:00 - 17:00 Úvodní vzdělávací cyklus včetně školení obchodní psychologie a komunikace Základní mzdou 11.000,- až 25.000,- Kč dle počtu odpracovaných let a výsledků práce Nárok na provize z uzavřených obchodů cca 18.000 Kč/měsíčně k základní mzdě Vnitrofiremní soutěže, motivační programy a výroční společné akce Životopis vč. fotografie (není podmínkou) pošlete na hr@ibenefit.cz

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung