Arbeitsort: Tschechische Republik, Liberecký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Juristen
        Anwälte

Aufgabenbereich:

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, příp. dle dohody, platová třída 11 v tarifním rozpětí 17.340,- Kč až 26.080,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + další pohyblivé složky platu. Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce. Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo a právní věda; dobrá orientace v právních předpisech týkajících se výkonu přenesené působnosti zejména na úseku všeobecné správy, územního plánování a stavebního řádu, pozemních komunikací, dopravy, živnostenského podnikání, životního prostředí a správního trestání; znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád a teorie správního práva, dále pak zákona č.128/2000 Sb., o obcích, zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územně samosprávných celků, a zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím; velmi dobré komunikační schopnosti pro jednání s klienty; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office, ASPI, Codexis, Internet). Uvítáme praxi ve veřejné správě při výkonu rozhodovacích činností v přenesené působnosti nebo při zajišťování přímé státní správy (není podmínkou). Bližší informace k výběrovým řízením jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/ Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 30. září 2015.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung