Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezsko
Vertragsart: Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: 45000 CZK / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

Pro naši závodní ordinaci v Kopřivnici hledáme vhodného kandidáta na pozici Praktický lékař: Náplň práce: - provádění prohlídek pracovnělékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná) - sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům - spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví zaměstnanců, aktivní prevence nemocí z povolání - první lékařská pomoc na pracovišti klienta Požadujeme: - VŠ vzdělání všeobecné lékařství, odbornost pracovní nebo všeobecné praktické lékařství velkou výhodou (možno i lékař v předatestační přípravě) - vstřícný přístup k pacientům, spolehlivost a ochota učit se novým věcem Nabízíme: - smluvní finanční ohodnocení - odborné zaškolení a podporu dalšího vzdělávání - zajímavou a zodpovědnou práci - plný nebo zkrácený pracovní úvazek V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na email: klara.gottwaldova@eucpremium.cz, případně volejte na tel. 604 295 903. Těšíme se na Vaše reakce.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung