Arbeitsort: Tschechische Republik, Liberecký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Sozialpflegerische Berufe

Aufgabenbereich:

Požadujeme: •Alespoň střední vzdělání s výučním listem (viz zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách) •Čistý trestní rejstřík a zdravotní způsobilost •Základní znalost práce na PC •Ochotu učit se novým věcem, aktivní přístup k práci, spolehlivost, dobrý vztah k lidem s postižením a seniorům •Výhodou je praxe v sociálních službách (nemusí být) •Výhodou je hotový kvalifikační kurz pro pracovníka v sociálních službách (nemusí být – pomůžeme zajistit) Nabízíme: •Jednosměnný provoz •Poloviční pracovní úvazek •Plat pro pracovníka v soc. službách v 8. platové třídě + osobní ohodnocení + prémie •Nástup dle dohody •Úvodní zaškolení •Práce je vhodná i pro osobu s lehčím postižením, které nebude bránit ve výkonu dané práce Popis práce: •Pracovník v sociálních službách na českolipské pobočce •Ambulantní a terénní sociální práce s dospělými osobami se zrakovým postižením •Drobná administrativní práce týkající se klientů Kontakty a přihlášky: •Strukturovaný životopis zasílejte prosím emailem na: jakubcova@tyflocentrum.cz •Další kontakty a informace zde: http://liberec.tyflocentrum.cz/

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung