Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: 19000 CZK / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

z:25.2.2016. NVšeobecná údržba strojů, opravy a údržba mechanických částí strojů a zařízení, kontrola revizí strojů, údržba budovy . - Manipulační a pomocné práce ve výrobě, pomoc při expedici výrobků, zodpovědnost za skladování materiálu a za odpadové hospodářství , manipulace s VZV - Práce na obráběcích strojích: revolverový soustruh, vrtačka, závitořez, ruční lis, bruska (zaučení) - Pomoc při dokončovacích strojírenských pracích (zaučení) - Obsluha CNC strojů (zaučení) Požadavky: přesnost, manuální zručnost, spolehlivost, zájem o práci ve strojírenském oboru, průkaz VZV (výhodou) Nabízíme: stravenky, prémie. Info.: zájemci se hlaste PO-PÁ od 9:00-14:00 na tel. 556 802 494, na email operator@vykovcz.cz. Pracoviště: Místecká 1585, Příbor

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung