Arbeitsort: Tschechische Republik, Liberecký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Anzahl der Arbeitsplätze: 4

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Sicherheitsbedienstete
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

Pouze pro osoby zdravotně postižené Požadujeme: čistý výpis z rejstříku trestů, výhodou ŘP skupiny B, spolehlivost, komunikativnost, poctivost, slušné vystupování Pouze noční směny Zaměstnancům nabízíme: - výrazně nadstandardní platové podmínky - dodržení výplatních termínů - jednoduchá, nenáročná práce - přizpůsobení pracovní doby dle dohody - silné firemní zázemí - bonusy v podobě podnikové rekreace zdarma V případě zájmu volejte na uvedené tel. číslo v pracovní dny mezi 9:00 až 16:00 hodinou nebo nás navštivte osobně v úředních hodinách, každé úterý a čtvrtek mezi 8 - 10 hodinou na adrese provozovny: POLNÍ 180/6, 460 01 LIBEREC XIII - Nové Pavlovice (vedle Kolosea) autobusové spojení MHD bus č. 12, 13, 14, 24, 26.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung