Arbeitsort: Tschechische Republik, Královéhradecký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Landwirtschaftliche, Fischerei- und Hilfsarbeiter
        Landwirtschaft

Aufgabenbereich:

PRACOVNÍK/-ICE ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY - KRMIVÁŘ/-KA, ODKLÍZENÍ HNOJŮ VE STÁJÍCH - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, dvousměnný provoz se střídáním ranních a odpoledních směn, provoz včetně víkendů - Náplň práce: práce spojené s chovem hospodářských zvířat - oklízení hnojů, krmení a ostatní práce spojené s odchovem hospodářských zvířat - skotu a vepřů - Požadujeme: vyučení, podmínkou: ŘP sk. B,T; výhodou: praxe a zkušenosti v zemědělství, strojní průkaz na malé kolové nakladače (čelní), časová náročnost - zejména v období sklizní a senáží - Nabízíme: příspěvek na stravování - Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky - Upřednostňujeme: osobní kontakt - tel. č. 495 580 126 nebo 602 649 321 (pí. Bittnerová), adresa: Vysoká nad Labem č.p. 160, 503 31 Vysoká nad Labem

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung