Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Büroangestellte ohne Kundenkontakt
   Materialverwaltuns- und Transportangestellte
        Lagerverwalter

Aufgabenbereich:

Požadujeme: - minimálně středoškolské vzdělání s maturitou - základní znalost fakturace (praxe výhodou), přehled ve skladovém hospodářství - dobrá znalost práce s PC - pružnost,aktivní přístup k práci - ochotu přijít pracovat v sobotu - pomoc při inventurách - práce je určena pouze pro osoby se zdravotním postižením - vhodné i pro mladé lidi bez praxe Nabízíme: - možnost kariérního rozvoje - základní mzda 65,-/hod + osobní ohodnocení 1.000,- - 3.000,-Kč - práce na zkrácený úvazek 5hod/denně - jen denní směny (cca 9/10 - 15/16hod) Náplň práce: - práce s interním systémem (práce na PC) - práce s fakturami, příjemkami, výdejkami - navádění přijatých faktur do systému NÁSTUP IHNED! V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: personalistika@zmpartner.cz, do předmětu emailu uveďte pozici, o kterou se ucházíte. Abychom Vás mohli zařadit do databáze uchazečů o zaměstnání, připojte ke svému životopisu prohlášení: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise, motivačním dopise a dalších zaslaných dokumentech dávám společnosti Z+M Partner, spol. s r.o., IČ: 268 43 935, souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi uchazečů o zaměstnání dokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou"

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung