Arbeitsort: Tschechische Republik, Středočeský kraj
Vertragsart: Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: 18000 CZK / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

Pozice: Pracovník/ce zákaznického centra Obecné dovednosti: - pokročilá uživatelská znalost sady MsOffice - Word, Excel, Outlook - numerická způsobilost a ekonomické povědomí - jazyková způsobilost v češtině - úroveň: rodilý mluvčí (C2) - jazyková způsobilost v angličtině - úroveň: středně pokročilý (B2) - řidičský průkaz sk. B Osobnostní předpoklady: - velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování při osobním jednání i při jednání po telefonu, prozákaznický přístup, kladný přístup k budování vztahů se zákazníky, obchodní zkušenosti, výborné organizační schopnosti, schopnost definovat priority, samostatnost a schopnost efektivně řešit problémy, schopnost pozitivně přijímat změny, proaktivní přístup, časová flexibilita, odolnost vůči stresu Náplň práce: - řízení veškeré komunikace a záležitostí klíčového zákazníka (příjem objednávek od zákazníka, přenášení objednávek do informačního systému SAP, udržování a budování/rozvíjení dlouhodobě dobrých vztahů s klíčovým zákazníkem, řízení veškerých změn, případných problémů a úprav v jednotlivých zakázkách se zákazníkem, komunikace všech změn a nových požadavků zákazníka směrem dovnitř firmy, zajišťvání dopravy, komunikace s dopravcem, tvorba průvodních dokumentů, pracovních instrukcí v případě příchozích změn, popisů požadovaných postup kontroly kvality,vytváření strategického plánu dle dlouhodobých priorit pro klienta v závislosti na prognózách budoucích objemů zakázek, neustálé analyzování prognóz budoucích objemů zakázek, pravidelná spolupráce s plánovačem a asistence při tvorbě kapacitního plánu, komunikace zejména s odd. výroby a dalšími odděleními společnosti, neustálá komunikace se zákazníkem o průběhu zakázek a včasné informování v případě komplikací, průběžné navrhování zlepšení s cílem zefektivnit výrobu, snížit náklady, zlepšit kvalitu a produktivitu, atd. Zaměstnanecké výhody: podnikové slevy, dotované firemní stravování a nápoje, firemní akce. Nástup možný ihned. Mzda: 18 000,- Kč. Kontakt:Bendová Sonja Bc., tel.: 778476511, e-mail: sbendova@kamykdaunen.cz Místo výkonu práce:Kamýk nad Vltavou č.p. 179

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung