Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Sicherheitsbedienstete

Aufgabenbereich:

Přijmeme do pracovního poměru pracovníka/ci na pozici: Ostraha Pracoviště: BM servis a.s. Krátká 775, Bohumín - Nový Bohumín 735 81 Počet míst: 2 Směnnost: nepřetržitý Pracovní úvazek: zkrácený 30 hod./ týden Mzda: 56,60 Kč. + osobní ohodnocení Nástup dle dohody. Požadujeme: čistý trestní rejstřík, certifikát strážného. Náplň práce: ostraha objektu, provádění obchůzek, obsluha bezpečnostního systému. Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP) Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Nutno uvést, o jaké pracoviště máte zájem. Prosíme, nechoďte na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. tel.: 723 612 506, popřípadě zaslat životopis na e-mail info@forcorp.cz

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung