Arbeitsort: Tschechische Republik, Vysočina
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: 90.00 CZK / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 5

Berufsfeld

Sonstige Hilfsarbeiter
   Transport- und Frachtarbeiter
        Frachtarbeiter

Aufgabenbereich:

NÁPLŇ PRÁCE " práce ve skladu na úseku se zbožím (káva, víno, paštiky, čaje) " navážení si palet - paletovým elektrickým vozíkem " doplňování a zaskladňování zboží " ruční skládání kartónu se zbožím na paletu NABÍZÍME: " práci pouze na ranní směnu " pracovní dny: PONDĚLÍ - PÁTEK " pracovní doba: 07:00 - 14:00 (možné přesčasy) " platové ohodnocení: 90 Kč/hod " odborné zaškolení manipulační techniky " dlouhodobá pracovní příležitost " nástup - IHNED POŽADUJEME: " dobrý zdravotní stav " spolehlivost " potravinářský průkaz (výhodou) V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: michaela.szczotkova@manpower.cz.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung