Arbeitsort: Tschechische Republik, Ústecký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 3

Berufsfeld

Fahrzeugführer
   Lokomotivführer

Aufgabenbereich:

Místo výkonu práce: Železničářská č.p. 1385/29, Střekov, Ústí nad Labem. Práce po celé ČR - doprava zajištěna. Požadujeme: vyučení nebo maturitu v technickém oboru, zkušenost s prací na železnici výhodou, není podmínkou, dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu, Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Nabízíme: mzdu 20 000 - 40 000,- Kč., perspektivní zaměstnání v zázemí silné společnosti s minimální fluktuací zaměstnanců, přátelský pracovní kolektiv, nástup možný ihned, týden dovolené navíc, vhodné i pro absolventy. Zájemci se mohou hlásit na e-mail: kamila.pechacova@strabag.com , Dovolená navíc

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung