Arbeitsort: Tschechische Republik, Zlínský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Pflegeberufe
        Kinderbetreuer

Aufgabenbereich:

Požadavky: VŠ vzdělání Mgr., Bc., obor speciální pedagogika, specializace logopedie, nejlépe v kombinaci s psychopedií. Osobnostní předpoklady: schopnost empatie, vč. trvalé analýzy vzniklých situací, schopnost správného vyhodnocení a reakcí, ochota přizpůsobit se a vyhovět speciálním potřebám dětí bez osobního hodnocení, pečlivost, obětavost, trpělivost, rozhodnost, důslednost. Náplň práce: výchovně vzdělávací činnost s využitím speciálních pedagogických postupů a metod zaměřená na vytváření, rozšiřování a zdokonalování správných návyků a dovedností dětí s poruchami komunikace a poruchami autistického spektra Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail nebo se hlásit telefonicky.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung