Arbeitsort: Tschechische Republik, Olomoucký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie

Berufsfeld

Modelle, Verkäufer und Vorführer
   Verkäufer und Vorführer in Geschäften

Aufgabenbereich:

Nástup ihned. Požadujeme: aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu a bezúhonnost. Nabízíme: zázemí prosperující mezinárodní společnosti, možnost seberealizace a osobního rozvoje, motivující mzdové ohodnocení, práci v dynamickém kolektivu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, důkladné zaškolení a návazné firemní vzdělání, nadstandardní příplatky za práci v noci, další nadstandardní benefity. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně Kaufland ČR v.o.s., Družstevní, Mohelnice - přepážka informací PO-PÁ 9-18.00 hod.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung