Arbeitsort: Tschechische Republik, Královéhradecký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: 62.00 CZK / monatlich

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Berufe in der Nahrungsmittelverarbeitung
        Bäcker, Konditoren und Süßwarenhersteller

Aufgabenbereich:

PEKAŘ/-KA - PP na dobu určitou, nástup možný ihned, dvousměnný provoz, jedná se o zkrácený pracovní úvazek na 30 hodin/týdně (možnost pracovního poměru i na 40 hodin/týdně) - Náplň práce: doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku, znalost zboží ve svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záručních lhůt, práce ve směnném provozu, odpovědnost za dodržení stanoveného sortimentu, prezentace a ceny - Požadujeme: zkušenosti s prodejem výhodou, aktivní komunikace se zákazníky, příjemné vystupování, flexibilitu a samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, pracovitost, bezúhonnost, základní znalost práce na PC výhodou - Nástupní hrubá mzda: od 62,10,- Kč/hod. - Nabízíme: příspěvek na stravování - stravenky, příspěvek na dopravu do zaměstnání hromadnou dopravou, příplatek na praní a čištění pracovního oblečení a ochranných prostředků, stříbrnou kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele, zaměstnanecké poukázky na nákup zboží 4 x ročně, zvýhodněné služby mobilního operátora O2 pro zaměstnance + pro 4 rodinné příslušníky, slevy na cestování s ČEDOKEM, firemní časopis, rekondiční volno - volno nad rámec řádné dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, odměny při pracovním výročí, moderní pracovní prostředí mezinárodní firmy, individuální přístup k profesní kariéře, hodnocení pracovního výkonu s možností navýšení základní mzdy, pravidelné roční hodnocení s možností navýšení základní mzdy dle výsledku hodnocení, možnost práce na zkrácené úvazky - V případě vašeho zájmu kontaktujte manažera prodejny - Kontakt: p. Pavel Bříza - email: pavel.briza@ahold.com, telefon: 606 677 829

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung