Arbeitsort: Tschechische Republik, Zlínský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Nicht-wissenschaftliche Krankenpflege- und Geburtshilfefachkräfte
        Krankenschwestern/-pfleger

Aufgabenbereich:

Přijmeme všeobecnou sestru Místo práce: Zlín, Dům služeb seniorům Náplň práce: poskytování zdravotní péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu Typ pracovního poměru: úvazek Požadavky: · vzdělání v oboru · registrace dle zák. 96/ 2004sb · trestní bezúhonnost · běžná schopnost práce na PC ( Cygnus výhodou) · laskavý přístup ke klientům a schopnost týmové práce Nabízíme: · plat 17 500 + příplatky · příjemné pracovní prostředí · dobrý pracovní kolektiv · 12 hodinové služby – akceptujeme požadavky · Možnost profesního růstu Nástup možný ihned

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung