Arbeitsort: Tschechische Republik, Ústecký kraj
Vertragsart: Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: 21000 CZK / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 5

Aufgabenbereich:

místo výkonu práce: Hlubany 124, Podbořany 441 01 Operátor kvality / kontrolor Firma zabývající se 100% kontrolou kvality v automobilovém průmyslu hledá kandidáty na pozici operátor/ka kvality. Vhodné i pro studenty VŠ. zájemci hlaste se na telč. 605009802 nebo email: ustecky@eurocon.cz Náplň práce: - Vizuální kontrola a drobné opravy dílů v automobilovém průmyslu. - Jedná se o manuální práci, která vyžaduje soustředěnost se smyslem pro detail. Nabízíme: - příplatky za noční směny, svátky a víkendy - veškeré pracovní vybavení - zaškolení v oboru - po domluvě možnost plánování směn (ranní, odpolední, noční, víkendy) - práce vhodná také pro studenty VŠ Požadujeme: - min. výuční list - plnoletost - čistý TR - potvrzení o zdravotní způsobilosti na bezvadný zrak a pohyb - spolehlivost a časovou flexibilitu - dochvilnost a zodpovědnost za vykonanou práci - dodržování pracovních postupů a bezpečnosti práce na pracovišti - ochotu práce ve 3 směnném provozu Z časových důvodů nemůžeme ihned odpovídat na Vaše písemné dotazy. Reagujeme pouze na uchazeče, kteří zaslali svůj životopis! Děkujeme za pochopení.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung