Arbeitsort: Tschechische Republik, Olomoucký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte

Aufgabenbereich:

Přijmeme do pracovního poměru pracovníka na pozici: Administrativní pracovník/ce Pracoviště: Olomouc Počet míst: 2 Směnnost: jednosměnný Pracovní úvazek: zkrácený 6 hod./den. Mzda: od 10 000,-Kč. (dle úvazku + osobní ohodnocení) Nástup dle dohody. Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP) Požadujeme: dobrou znalost práce na PC - Excel, Word, zkušenosti s tvorbou personálních tabulek a reportů, tvorbou statistik, přehledů, analýz, základy účetnictví, spolehlivost, samostatnost, loajalitu, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování spolehlivost, pečlivost, praxe v administrativě výhodou, SŠ vzdělání. Nutno uvést, o jaké pracoviště máte zájem. Pokud Vás náš inzerát zaujal, prosím, zašlete POUZE životopis s motivačním dopisem na adresu: info@forcorp.cz do předmětu uveďte, pracoviště Olomouc.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung