Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 5

Berufsfeld

Fahrzeugführer
   Landmaschinen und anderen mobilen Anlagen
        Hubkarrenführer

Aufgabenbereich:

-Jednosměnný provoz, pouze ranní směny s možností prodloužení - 8-12-ti hod. směny – PO až SO Místo výkonu práce: Kopřivnice – okr. Nový Jičín Pracovní náplň: •nakládání a vykládání kamionů •práce ve skladu Požadujeme: •platný VZV průkaz •praxe a zkušenost s vozíky min. 2 roky •obsluha scanneru •jednoduché práce ve skladovém systému •vyučení - doložení výučního listu •čistý trestný rejstřík •výpis z rejstříku trestů •výpis ze zdravotní dokumentace Nabízíme: •od 90,-/hod do 100,-/hod •možnost přesčasů •příspěvek na ubytování 1000,- •příspěvek na stravu 50 % •13. Plat •Možnost výdělku až 21600,- (mzda je uvedena v čistém) S sebou: - pracovní oděv + obuv + ochranné pomůcky + zámeček na skříňku Termín nástupu: ihned – po složené zkoušce V případě zájmu zasílejte CV s fotografií. Zasláním CV poskytujete své osobní údaje dobrovolně a souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem evidence do databáze uchazečů o zaměstnání. VOLEJTE: CZ (+420) 602 719 619 SK (+421) 919 079 066

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung