Arbeitsort: Tschechische Republik, Královéhradecký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Maschinenbediener und Montierer
   Zur Herstellung von Nahrungs- und Genußmitteln
        Fleisch- und Fischverarbeitungsmaschinen

Aufgabenbereich:

OBSLUHA POTRAVINÁŘSKÝCH STROJŮ - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jedná se o práci v dvousměnném provozu - Náplň práce: pracovník/-ice na této pozici zajišťuje chod výroby, obsluhuje potravinářské stroje a dohlíží na zaměstnance ve výrobních linkách, zodpovídá za kvalitu výrobků - Požadujeme: min. výuční list - V případě zájmu nás můžete kontaktovat telefonicky od 6:00 hod do 18:00 hod. každý den na tel. č.: 731 612 232 (p. Pražák) nebo své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: david.prazak@euroicefood.cz (p. Pražák)

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung