Arbeitsort: Tschechische Republik, Královéhradecký kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie

Berufsfeld

Verkaufs- und Dienstleistungshilfskräfte
   Haushaltshilfen
        Reinigungspersonal in Büros, Hotels usw.

Aufgabenbereich:

OBSLUHA KIOSKU (VYHRAZENO PRO OZP) - PP na dobu určitou od 1. 10. 2015 do 30. 9. 2016, jedná se o zkrácený pracovní úvazek na 20 hodin týdně, dvousměnný provoz - Náplň práce: obsluha kiosku - příprava nápojů, studené kuchyně, pomocné práce v kuchyni, úklid kiosku, komunikace se zákazníkem - pultová obsluha, práce s penězi - Požadujeme: základní vzdělání - Pozice je vyhrazena pro OZP - V případě zájmu se dostavte na firemní den, který se koná dne 22. 9. 2015 v 9:30 hodin v budově B, Úřadu práce v Hradci Králové, Wonkova 1142, 2. podlaží, místnost č. 207 - Prosíme, životopisy zašlete předem na e-mailovou adresu: ilona.simkova@skokdozivota.cz (pí. Šimková)

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung