Arbeitsort: Tschechische Republik, Praha
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Finanz- und Verkaufsfachkräfte
        Technische und kaufmännische Handelsvertreter

Aufgabenbereich:

Vytvořili jsme místo vhodné a připravené pro OZP. Jedná se o pracovní smlouvu na částečný úvazek (20 hodin týdně). Náplň práce: - komunikace s potenciálními klienty internetového providera (navazování komunikace s názorovými vůdci - např. předsedové bytových družstev v již zasíťovaných domech, starosty zasíťovaných obcí apod.) za účelem budoucího sjednávání obchodních vztahů - vyjednávání inzercí v lokálních zpravodajích nebo umisťování reklamních nosičů na soukromých pozemcích - působnost v regionu Praha, Mníšek pod Brdy, Beroun (okolí) Předpoklady: - působnost v regionu (automobil) - komunikativnost a chuť diskutovat s lidmi Nabízíme: - velmi zajímavou práci s možností vlastní iniciativy - stálý finanční příjem s možností zajímavých bonusů a benefitů Nejedná se o práci klasického obchodního zástupce, který by provozoval podobní prodej.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung