Arbeitsort: Tschechische Republik, Zlínský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Moderne medizinische Fachberufe
        Diätassistenten und Ernährungsberater

Aufgabenbereich:

Nabízíme: -Pracovní doba 7,5 hod/denně, -Stabilní mzdové a pracovní podmínky, -Zajímavou a tvůrčí práci, -Zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, zaměstnanecké stravování, zvýhodněnou výměnnou rekreaci, odměny při pracovních a životních výročích, penzijní připojištění apod.), -Zázemí velké společnosti -Práce v příjemném pracovním prostředí. Požadujeme: -VOŠ v oboru diplomovaný nutriční terapeut, případně VŠ v oboru nutriční terapeut, -Spolehlivost, korektní a vstřícné vystupování, -Klientský přístup. Náplň práce: Zajišťování běžných a speciálních diet a nutričních potřeb pacientů v oblasti preventivní a léčebné výživy, odborný dohled nad dodržováním technologických postupů a hygienických zásad při přípravě a podávání stravy a při manipulaci s ní. Sestavování jídelních plánů a propočtů biologické a energetické hodnoty diet. Uchazeči, zasílejte prosím své životopisy na emailovou adresu: debefova@lazneluhacovice.cz, tel.: 577 682 236

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung