Arbeitsort: Tschechische Republik, Karlovarský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Finanz- und Verkaufsfachkräfte
        Einkäufer

Aufgabenbereich:

Místo výkonu práce: Tovární 478, 351 34 Skalná. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: od 15.000,- Kč (dle praxe). Směnnost: jednosměnný provoz nebo pružná pracovní doba. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: dobré pracovní návyky, flexibilita, chuť učit se, znalost NJ i AJ (alespoň základní slovem i písmem), zkušenosti z nákupu či logistiky vítány, znalost práce na PC (MS Office, Outlook, ideálně NAVISION, popř. SAP), řidičský průkaz B (aktivní řidič/ka), samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost, slušné vystupování. Nabízíme: příjemné a čisté pracovní prostředí, stravenky, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, svačinový servis, vybavené kuchyňky i jídelna, proplácení očkování proti chřipce, vzdělávání, po zkušební době další benefity (prémie, výhodný tarif GSM). Kontakt pro zájemce: e-mailem anebo osobně na adrese Tovární 487, 351 34 Skalná (Po-Pá 8:00-14:00 h).

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung