Arbeitsort: Tschechische Republik, Středočeský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: 85.00 CZK / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 25

Berufsfeld

Bediener stationärer und verwandter Anlagen
   Automatisierten Montagebändern und Industrierobotern

Aufgabenbereich:

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - místo výkonu: Carrier Beroun, požadavky: manuální zručnost, spolehlivost, kladen důraz na přístup k práci, minimálním požadavkem je základní vzdělání, dále pak čistý trestní rejstřík a 100% docházka do zaměstnání. Nabízíme smlouvu na HPC, výplatní termín 20.v měsíci, dlouhodobé uplatnění a přátelský přístup včetně profesního zaškolení, práci na 1-3 směny (dle konečného zařazení), vhodnou pro muže i ženy. Dopravu do zaměstnání nenabízíme, konečný plat je 85-95kč/hodina. Vhodné i pro zaměstnance z oblasti Rakovníka či Kladna (při dojíždění např.1 autem jsou pak náklady na dopravu velmi malé) + dle výkonu mohu nabídnout i příspěvek na dopravu. Pohovory do zaměstnání jsou každé úterý a čtvrtek (v 9h) ve Zdicích na adrese Čs.armády 1061, Zdice. Veškeré bližší informace jsou k dispozici na telefonním čísle 800 215 220 (call centrum Zdice).

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung