Arbeitsort: Tschechische Republik, Středočeský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie

Berufsfeld

Bediener stationärer und verwandter Anlagen
   Automatisierten Montagebändern und Industrierobotern

Aufgabenbereich:

Pozice: montážní dělník/dělnice Společnost Elzat spol. s. r. o. se sídlem v Rožmitále pod Třemšínem, hledá samostatného, pečlivého a spolehlivého člověka se smyslem pro týmovou práci na pozici montážního dělníka/dělice. Požadavky: pasivní znalost Nj výhodou, vysoké pracovní nasazení, manuální zručnost, schopnost pružného rozhodování. Nástup možný ihned na minimálně rok. Místo vhodné i pro absolventy. Mzda: 14 000,- až 16 000,- Kč, prémie za dobře vykonanou práci. Kontakt:Henkl Tomáš, tel.: 734 643 361 v době od 8:00 do 15:00 hod., e-mail: tomas.henkl@elzat.cz

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung