Arbeitsort: Tschechische Republik, Plzeňský kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Material- und ingenieurtechnische Fachkräfte
        Maschinenbautechniker

Aufgabenbereich:

Pracovní náplň: * Řízení cca 20 pracovníků * Rozdělování práce dle denních plánu * Kontrola plnění plánů, účtování Požadujeme: * SŠ/vyučen ve strojírenském oboru * Perfektní znalost výkresové dokumentace * Praxe s vedením pracovníků min. 3 roky * Práce na PC – MS Office * Znalost cizího jazyka AJ, NJ – částečně slovem i písmem výhodou * Znalost práce s IS Baan * Ochotu pracovat ve třísměnném provozu Nabízíme: * Mzdové rozpětí 30.000 – 40.000,- Kč * Práci ve stabilizované firmě s dobrým pracovním a sociálním zázemím * 5 týdnů dovolené * Závodní stravování * Zajištěné dopravní spojení z Plzně i okolních obcí * Místo výkonu práce: Nýřany * Nástup možný ihned Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat na tel. čísle 773 220 626 nebo na emailové adrese kroftova@bohemiaworks.cz

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung