Arbeitsort: Tschechische Republik, Královéhradecký kraj
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Material- und ingenieurtechnische Fachkräfte
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

MISTR/-OVÁ KARTONÁŽNÍ VÝROBY - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, dvousměnný provoz - Náplň práce: úzce spolupracuje s vedoucím výroby, organizuje výrobní procesy dle platných směrnic společnosti a aktuálního plánu výroby; zodpovídá za provedenou kvalitu odvedené práce podřízených a za plnění plánu; dále zodpovídá za kontrolu a stav strojů a zařízení, navrhuje opravy a dodržování pravidelné údržby; sestavuje obsazení směn a dohlíží na pořádek na pracovištích; vede tým cca 20 lidí; jeho hlavním cílem bude zajištění termínů zakázek, zvýšení produktivity, kontrola kvality, snížení zmetkovitosti, zpracovává hlášení o neshodách vzniklých ve svěřeném úseku a týmová spolupráce - Požadujeme: vzdělání SŠ nebo ÚSO zakončené maturitou, praxe na obdobné pozici min. 2 let, schopnost rozhodovat a přijímat odpovědnost, odolnost vůči stresu a zátěži, komunikativní a organizační schopnosti, dobrá znalost práce na PC, čtení výkresové dokumentace, ŘP sk. B, znalost ISO 9001 výhodou, praxe v oboru vítána - Nabízíme: práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, finanční ohodnocení odpovídající výsledkům, přátelský a tvůrčí kolektiv, slušné jednání - V případě zájmu se můžete dostavit osobně na adresu sídla: Resslova 350, 503 46 Třebechovice pod Orebem nebo své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: mjirusk@solpap.cz (p. Jiruška)

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung